این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
 
اطلاعات مربوط به رسیدهای پستی
اطلاعات مربوط به رسیدهای پستی در ادامه خبر آمده است.
1396/05/01 ادامه مطلب


ارسال بسته های پستی به نشانی پژوهشگران محترم
احتراما به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند که ارسال بسته پستی حاوی گواهی ها و مجموعه مقالات همایش به نشانی پستی پژوهشگران محترم آغاز گردید. اطلاعات مربوط به رسیدهای پستی در روزهای آینده بر روی سایت درج می گردد.
1396/04/31 ادامه مطلب


تاریخ ارسال بسته های پستی
احتراما به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند که به دلیل زمانبر بودن صدور گواهی نامه های داخلی و بین المللی، بسته های پستی تمامی شرکت کننده گان پس از آماده سازی تا انتهای تیر ماه ارسال می شوند.
1396/03/27 ادامه مطلب


برگزاری کامل همایش به صورت مجازی و بدون نیاز به حضور فیزیکی
احتراما پیرو اطلاعیه های قبلی به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند که همایش به صورت مجازی برگزار می گردد و نیاز به حضور فیزیکی عزیزان نمی باشد. بدیهی است که فایل های مربوط به ارائه شفاهی و پوستر مقالات در روز همایش بر روی وبسایت قرار می گیرد و شرکت کننده گان محترم می توانند از طریق وبسایت، همایش را دنبال نمایند.
1396/03/23 ادامه مطلب


تمدید دوباره مهلت ارسال مقالات به نهمین همایش پژوهش های نوین در علوم و فناوری
احتراما به اطلاع می رساند که با توجه به درخواست های مکرر جهت تمدید مهلت ارسال مقالات، دبیرخانه همایش اقدام به تمدید مهلت ارسال مقالات نموده است. لذا پژوهشگران گرامی می توانند تا پایان روز 96/3/20 نسبت به ارسال مقالات اقدام نمایند. شایان ذکر است که مهلت اعلام شده به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.
1396/03/11 ادامه مطلب


تمدید مهلت ارسال مقالات به نهمین همایش پژوهش های نوین در علوم و فناوری
با توجه به استقبال گسترده علاقه مندان و پژوهشگران محترم و درخواست های مکرر جهت تمدید مهلت ارسال مقالات، دبیرخانه همایش اقدام به تمدید مهلت ارسال مقالات نموده است. لذا پژوهشگران گرامی می توانند تا پایان روز 96/3/10 نسبت به ارسال مقالات اقدام نمایند.
1396/02/31 ادامه مطلب


اعلام هزینه های شرکت در همایش
به اطلاع می رساند که هزینه های شرکت در همایش اعلام گردید. پژوهشگران محترم جهت اطلاع از هزینه های همایش می توانند به پنل کاربری خود-قسمت خدمات مراجعه نمایند.
1396/01/10 ادامه مطلب


اعلام لیست کارگاه های آموزشی همایش
احتراما به اطلاع می رساند که لیست کارگاه های تخصصی همایش اعلام گردید. پژوهشگران محترم می توانند جهت مشاهده لیست کارگاه های همایش به ادامه مطلب مراجعه نمایند. شایان ذکر است تمامی کارگاه ها بصورت الکترونیک(غیرحضوری) برگزار می شوند و امکان دریافت گواهی نامه رسمی دانشکده شهید چمران و سایر مدارک بین المللی برای آن ها وجود دارد.
1396/01/07 ادامه مطلب


  معرفی همایش

به لطف پروردگار متعال و در راستای کمک به پیشرفت علمی کشور و فراهم ساختن بستری مناسب برای تبادل نظر پژوهشگران علوم مختلف، شرکت علم محوران آسمان، فعال در زمینه انجام کارهای علمی و پژوهشی، با همکاری دانشگاه­ های کشور در نظر دارد ((نهمین همایش پژوهش ­های نوین در علوم و فناوری)) را به عنوان یکی از گسترده­ ترین همایش ­های علمی کشور در خردادماه 95 برگزار نماید.

با توجه به اینکه همایش پژوهش های نوین در علوم و فناوری تقریبا تمامی رشته ها و گرایش های علمی را در بر می گیرد، لذا این همایش فرصتی برای نمایش دستاوردها و توانمندی های علمی پژوهشگران علوم مختلف می باشد. امید است این رویداد علمی امکان تبادل آخرین دستاوردهای مرتبط با علوم و فناوری را به منظور بررسی عمیق چالش های پیش روی علوم مختلف را فراهم آورده و با بهره گیری از نتایج آن، برنامه ریزی لازم و کافی در جهت تکامل و توسعه صنعتی و علمی کشور اسلامیمان، انجام پذیرد. ما مشتاقانه منتظر دریافت یافته ها و نظرات تمامی اساتید، دانشجویان و پژوهشگران می باشیم.

با توجه به تلاش همایش در پوشش حداکثری جامعه علمی، برگزاری الکترونیکی کنفرانس در دستور کار قرار گرفته است تا پژوهشگران عزیز فارغ از هر گونه دغدغه زمانی و مسافتی و صرفه جویی در وقت و هزینه اقدام به شرکت در کنفرانس و تبادل یافته های خود کنند.بنابراین برای شرکت در همایش پژوهش های نوین در علوم و فناوری نیازی به حضور فیزیکی افراد نمی باشد و تمامی مدارک صادر شده برای شرکت کننده گان به نشانی آن ها ارسال می شود. لذا از عزیزان شرکت کننده درخواست می گردد در تکمیل فرم ثبت نام دقت لازم را داشته باشند.

 

برخی از ویژگی های این همایش:

 • ارائه مدرک رسمی مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی(SID)  به مقالات پذیرش شده در همایش
 • ارائه مدارک بین المللی از  DNWاتریش، Euro Science انگلستان، Oxford Cert انگلستان، IQS انگلستان و  ICSکانادا به شرکت کننده گان در همایش
 • نمایه سازی مقالات در وبسایت مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی(SID)  و سیویلیکا
 • امکان دریافت گواهی پذیرش مقاله قبل از برگزاری همایش و پس از پذیرش مقاله
 • چاپ مقالات همایش در فصلنامه ایده های نو در علوم و فناوری و ارائه دو نسخه چاپ شده از فصلنامه به متقاضیان
 • ارائه گواهینامه رسمی شرکت در همایش، از سوی دانشکده فنی شهید چمران
 • امکان شرکت در همایش با مقاله و بدون مقاله
 • برگزاری کارگاه های متنوع آموزشی به صورت غیرحضوری به همراه مدارک ملی و بین المللی معتبر

 

  محورهای همایش
 • علوم پایه
 • علوم انسانی
 • کشاورزی
 • فنی و مهندسی
تاریخ های مهم
تاریخ برگزاری همایش: 96/3/24

آخرین مهلت ارسال اصل مقالات: 96/3/20


آخرین مهلت واریز هزینه ها: 96/3/24
دبیرخانه همایش

دبیرخانه اجرایی همایش:
کرمان- بلوار جهاد- کوچه 56- جنوبی 2- شرقی 1- پلاک 3

تلفن:
03432481179

همراه: 09132985941

فکس:
03432481179

رایانامه: ElmMehvaran@Gmail.com

تا همایش ...

0-1
برگزار کنندگان و حامیان
نمایه سازی مقالات
چاپ مقالات