هیچ کدام از دوره های آموزشی این مرکز معادل مقطع تحصیلی(کاردانی، کارشناسی، ارشد و دکترا) نیستند و مانند دوره کوتاه مدت محسوب و به صورت مکاتبه ای برگزار می شوند
دریافت گواهی نامه مورد تایید وزارت علوم از دانشکده فنی شهید چمران
همین حالا تماس بگیرید و مسیر پیشرفت خود را آغاز نمایید:

تلفن تماس

پاسخ گویی به تمامی سولات شما:
03432481179

مشاوره رایگان

تماس مستقیم، پیامک، تلگرام و واتس اپ: 09132985941

اسکایپ و ایمیل

ارتباط از طریق اسکایپ: ElmMehvaran
ارتباط از طریق ایمیل: info@EMAConf.ir

کارگاه های آموزشی ویژه و پر مخاطب

اخبار

دوره آموزشی غیر حضوری طراحی داخلی (Interior design)

طراحی داخلی گروهی از کارهای مختلف را توصیف می‌کند که در عین حالی که مرتبط با پروژه می‌باشد مرتبط با تبدیل آن به تنظیمات مؤثر برای طیف وسیعی از فعالیت‌های انسانی است. طراح داخلی کسی است که چنین پروژه‌هایی را انجام دهد. این دوره به صورت کاملا غیر حضوری برگزار می شود و در پایان به شرکت کننده گان مدرک معتبر و مورد تایید وزارت علوم اعطا می گردد. هزینه دوره برای: دریافت محتوای آموزشی، دریافت مدرک دانشکده فنی شهید چمران، دریافت مدرک بین المللی DNW تنها مبلغ 295 هزار تومان است. برای ثبت نام به منوی بالا مراجعه نمایید. این دوره شامل ده درصد تخفیف ثبت نام گروهی می باشد.

1396/06/29

دوره آموزشی غیر حضوری DBA

دوره DBA مخفف کلمات Doctor of Business Administration است که معنی تحت الفظی آن، دوره عالی مدیریت حرفه ای کسب و کار می باشد و به طور کلی تمامی عمليات اصلي زنجيره ارزش شامل ایده، بازاریابی، تأمين منابع، طراحي، توليد، عرضه محصولات و خدمات، منابع انساني، فناوري اطلاعات، مالي، برنامه ريزي و..... را در بر مي گيرد. در واقع، مديريت عالی حرفه ای کسب و کار، مديريت فرآيندهاي يک کسب و کار را در سطح عالی سازمان شامل مي شود.این دوره به صورت کاملا غیر حضوری برگزار می شود و در پایان به شرکت کننده گان مدرک معتبر و مورد تایید وزارت علوم به همراه مدرک بین المللی اعطا می گردد. برای ثبت نام به منوی بالا مراجعه نمایید.

1396/06/16

دوره آموزشی غیر حضوری سیستم مدیریت بهداشت ایمینی و محیط زیست (HSE)

HSE حرف اول كلمات Health ( بهداشت ) ، Safety ( ايمني ) و Environment ( محيط زيست ) است كه متولي و عهده دار كليه مسائل مربوط به بهداشت كار ، صنعتي و محيط ، ايمني و آتش نشاني و محيط زيست مي باشد. این دوره به صورت کاملا غیر حضوری برگزار می شود و در پایان به شرکت کننده گان مدرک معتبر و مورد تایید وزارت علوم اعطا می گردد. هزینه دوره برای: دریافت محتوای آموزشی، دریافت مدرک دانشکده فنی شهید چمران، دریافت مدرک بین المللی DNW تنها مبلغ 295 هزار تومان است. برای ثبت نام به منوی بالا مراجعه نمایید. این دوره شامل ده درصد تخفیف ثبت نام گروهی می باشد.

1396/05/21

دوره آموزشی غیر حضوری MBA

MBA نام خود را از مخفف عبارت Master of Business Administration گرفته است. دوره MBA به طور خاص برای کسانی در نظر گرفته شده است که نیازمند دانش مدیریت هستند، اما در زمینه‌های دیگر تحصیل کرده‌اند. به همین علت، عموم مخاطبان دوره MBA، تحصیلات اصلی خود را در حوزه‌های دیگر گذرانده و برای تکمیل مهارتهای مدیریتی خود، این رشته را به صورت دانشگاهی یا در قالب دوره MBA آزاد دنبال می‌کنند. این دوره به صورت کاملا غیر حضوری برگزار می شود و در پایان به شرکت کننده گان مدرک معتبر و مورد تایید وزارت علوم به همراه مدرک بین المللی اعطا می گردد. برای ثبت نام به منوی بالا مراجعه نمایید.

1396/05/17

دوره آموزشی غیر حضوری مدیریت پروژه

مدیریت پروژه (به انگلیسی: Project management) تخصیص، پیگیری و کاربرد منابع برای رسیدن به اهداف مشخص در یک دوره زمانی خاص را مدیریت پروژه می‌گویند. به بیان دیگر مدیریت پروژه به کارگیری دانش، مهارت‌ها، ابزارها و تکنیک‌ها برای فعالیت‌های پروژه به منظور تحقق الزامات پروژه است. مدیریت پروژه با استفاده از فرایندهایی هم‌چون فرایندهای آغازین، برنامه‌ریزی، اجرایی، پایشی و اختتامی انجام می‌پذیرد.این دوره به صورت کاملا غیر حضوری برگزار می شود و در پایان به شرکت کننده گان مدرک معتبر و مورد تایید وزارت علوم اعطا می گردد. هزینه دوره برای: دریافت محتوای آموزشی، دریافت مدرک داخلی معتبر، دریافت مدرک بین المللی DNW تنها مبلغ 295 هزار تومان است. برای ثبت نام به منوی بالا مراجعه نمایید.

1396/05/03

دوره آموزشی غیر حضوری مهارت های هفتگانه ICDL

واژه ICDL شکل کوتاه شده ی International Computer Driving Licence به معنای دوره بین المللی کاربری کامپیوتر است که توسط آن مهارتهای کامپیوتری کاربران تائید می شود. مدرک آی‌سی‌دی‌ال در سراسر جهان اعتبار دارد. این دوره به صورت کاملا غیر حضوری برگزار می شود و در پایان به شرکت کننده گان مدرک معتبر و مورد تایید وزارت علوم اعطا می گردد. هزینه دوره برای: دریافت محتوای آموزشی، دریافت مدرک داخلی معتبر، دریافت مدرک بین المللی DNW تنها مبلغ 295 هزار تومان است. برای ثبت نام به منوی بالا مراجعه نمایید.

1396/03/15

آمار بازدید

بازدید امروز

2

کل بازدید

12296

کاربران آنلاین

1

بازدید این صفحه

پرسش های متداول

طبق تفاهم نامه امضا شده مدارک ملی از سوی دانشکده فنی شهید چمران و مدارک بین المللی از سوی آکادمی ها و موسسات مختلف صادر می شوند.
دانشکده شهید چمران یکی از موسسات آموزش عالی ملی می باشد که زیر نظر وزارت علوم اداره می شود. سایر موسسات صادر کننده مدارک بین المللی نیز دارای مجوزهای لازم می باشند.
امکان استعلام کتبی مدارک وجود دارد و تمامی مدارک بین المللی دارای شماره ای هستند که از طریق وبسایت آن موسسه قابل استعلام هستند.
علاوه بر بهبود رزومه و بالا رفتن دانش شما که با شرکت در کارگاه های آموزشی مختلف انجام می شود، همیشه بخشی از امتیاز جذب و ارتقا شغلی، مصاحبه مقاطع تحصیلی بالاتر و ... مربوط به کارگاه های آموزشی است که شما می توانید با این مدارک از آن ها استفاده نمایید. از مدارک بین المللی بیشتر برای مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور استفاده می شود.
شرکت علم محوران آسمان به عنوان مجری و برگزار کننده کارگاه های آموزشی(نه صادر کننده مدارک)، سال هاست که در زمینه های علمی و آموزشی فعالیت دارد علاوه بر این دریافت نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و نشان طلایی و دائم ملی ثبت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی(که در صفحه اول سایت درج شده اند) می تواند نشان دهنده اعتبار ما باشد.
logo-samandehi

همکاران ما